vend i përkryer

tërheqjet Popular

Dixie Orange County është një nga vendet më të mira për të qëndruar brenda një rreze milje 15 e Disneyland dhe atraksione të tjera të njohura për gjysmë çmimi. Ejani të gëzojnë një përvojë 5 yje në një buxhet 3 yje. Ju nuk do të zhgenjeheni.mundësi të mëdha

Dhoma dhe suita

Nëse ju jeni një grup prej 2 në një ikje romantike, ose një familje e 5 për pushime fundit Disney, ne kemi vend për ju. Zgjidhni ndonjë nga suita tona sapo rinovuar që më mirë ju dhe dëshirat tuaja udhëtojnë shërben.pritja miqësore

Shërbimi Fantastic

Nëse kjo është sugjeruar ku të shkoni për darkë, rregullimin transportin tuaj, ose thjesht të ju përshëndetur me një buzëqeshje, 24 orë stafi ynë Tavolinë para është e gatshme të bëjë qëndrimi juaj aq e lehtë dhe të kënaqshme të jetë e mundur.


në fund të fundit ne vetëm keqardhje

shanset që nuk ka marrë
Libër Tani

Një histori e shkurtër në lidhje me

kazan ushtrie Orange County

Markë Dixie është një haraç nga dy motrave në një të tretën, Dixie, jeta e të cilit u ndërpre më tepër shpejt nga një shofer i dehur. Duke kërkuar për ta kthyer një negative në një pozitive, dy motrat mbijetuar krijuar një hotel në emër të saj që mishëron thelbin e kush ishte Dixie ... i përulur, i stilit të lartë, artistike, të vetëdijshëm për mjedisin, i mëshirshëm, i qetë dhe shumë më tepër.

HISTORIA FULLZbuloni hotelit tonë

Dhoma & Suites


40+
Guest Rooms
365x7
Qasje pishinë
60+
FREE vende parkimi
24x7
WIFI komplimentGjej të lartë Dixie Orange County së

Objektet dhe Shërbimet


Flat Screen HDTV w / Cable

Parking pa pagesë

Qasja Wireless Internet

Shërbim në dhomë (e kufizuar)

Safe Depozitave Box (tavolinë para)

House mbajtja

Frigorifer & Microwave

Tours në dispozicion


LEXO MË SHUMË

top Dixie Orange County së

Pikat kryesore & Oferta


OFERTA SPECIALE

Zbritje

A e doni gjallërim po aq më shumë që ju doni të udhëtoni? Edhe atëherë, nuk duken më tej! Gëzojnë normat e zbritur deri në 15% - përdorim kodin promovimin MEMBER15 kur të rezervoni dhomën tuaj off dhomat tona sapo rinovuar dhe suita këtu në Dixie Orange County me këto oferta të zgjedhur:

zbritje Anëtarësimi -AAA

Discount -Military

-Senior Citizen Discount

-Corporate Business Discount

Një ID dhe anëtarësimi kartela e vlefshme e nevojshme pas check-in për të marrë zbritje. Disponueshmëria e kufizuar.Ruaj qind 10

Book Direct

Dixie Orange County dëshiron për të siguruar që ju dhe familjen tuaj për të marrë të njëjtën normat e madhe që ju të gjeni në internet kur ju libër direkt nëpërmjet nesh dhe për të shpëtuar 10%. Rezervimet e drejtpërdrejtë është i përshtatshëm dhe të lehtë dhe ka asnjë tarifë të tjera të fshehura kërkuar nëpër faqet e palës së tretë. Vetëm kliko në butonin më poshtë dhe SAVE 10%!

Të gjitha rezervat përfshijnë:

WiFi -Pa

Mëngjesi -Complimentary

Vlefshme vetëm për rezervimet online. Përdorni kodin promovimin DIRECT10 kur bërë rezervimin tuaj.sezonale Speciale

romantike Getaway

Bëni këtë vit një ekstra romantike një me dikë tuaj të veçantë dhe librin tonë Paketa romantike Ikje. Në dispozicion të gjithë muajin mars. Gëzojnë shampanjë, çokollata, dhe mëngjesin në shtrat në një komod tonë sapo rinovuar Mbretit suita në Dixie Orange County. Çmimet fillojnë në $ 99 / nata dhe përfshijnë:

-Cozy Mbreti Suite përkryer i përshtatet për 2
Shishe -A e Champagne
-Chocolates
-Breakfast Në shtrat për dy
(1 mëngjesin e zgjedhjes suaj)
-1pm Fund të check-outAjo që njerëzit janë duke thënë se rreth nesh

DëshmiNdiqni ne në Facebook për oferta speciale
Libër Tani

LOGIN


Emri i përdoruesit
Krijo nje llogari!
fjalëkalim
Keni harruar fjalëkalimin? (Close)

REGJISTRI


Emri i përdoruesit
Email
fjalëkalim
Konfirmo fjalëkalimin
Dua të identifikohem? (Close)

KENI HARRUAR FJALËKALIMIN?


Emrin e përdoruesit ose email
(Close)